  • JET-JWBS15M 15 inch wheel tyre
JET-JWBS15M 15 inch wheel tyre
Stock Code:
JET-JWBS15M-WHEEL-5
Price:
Description
Yellow Polyurethane bandsaw tyre
For 15"or 381 mm Bandsaw wheel
21 mm wide
4 mm thick
1090 mm long unscretched (approximately)
Fits Jet 15" Bandsaw JWBS15M